Muş Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Başkan Kılıç çiftçilerin sorunlarını anlattı

MUŞ ZİRAAT ODALARI KOORDİNASYON KURULU VE MALAZGİRT ZİRAAT ODASI BAŞKANI TAHSİN KILIÇ, 2020 YILI DEĞERLENDİRME TOPLANTISINDA MUŞLU ÇİFTÇİLERİN SORUNLARINI TÜRKİYE ZİRAAT ODALARI BİRLİĞİ GENEL BAŞKANI ŞEMSİ BAYRAKTAR’A İLETTİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Başkan Kılıç çiftçilerin sorunlarını anlattı
119 views
30 Aralık 2020 - 15:10
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Muş Ziraat Odaları Koordinasyon Kurulu ve Malazgirt Ziraat Odası Başkanı Tahsin Kılıç, 2020 yılı değerlendirme toplantısında Muşlu çiftçilerin sorunlarını Türkiye Ziraat Odaları Birliği Genel Başkanı Şemsi Bayraktar’a iletti.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Başkan Kılıç, Muş İli Ziraat Odaları Koordinasyon Kurulu Başkanı olarak 2020 yılı değerlendirme toplantısında Muşlu çiftçilerin sorunlarını telekonferans aracılığıyla Türkiye Ziraat Odaları Birliği Genel Başkanı Bayraktar’a ilettiğini belirtti. Başkan Kılıç, “2021 yılı içerisinde süt üreticilerimizin kilogram başı süt fiyatları hakkında genel başkanımızla istişare yaptık. Ayrıca Muşlu çiftçilerimizin tarım kredi kooperatiflerine olan borçlarının ertelenmesi, Ziraat Bankası ve özel banka borçlarının pandemi kuralları dolayısı ile yeniden yapılandırılması gerektiğini dile getirdik. Çiftçilere hibe tohum desteklerinin 2021 yılında artarak devam etmesini talep ettik. Genel Başkanımız Şemsi Bayraktar ise Muşlu çiftçilerin sorun ve sıkıntılarını en kısa zamanda Tarım ve Orman Bakanlığı yetkililerine aktaracağını belirtti. Genel Başkanımız Şemsi Bayraktar, son olarak Muş çiftçisine 2021 yılının bol kazançlı ve bereketli bir yıl olması dileğini iletti. Genel Başkanımıza biz çiftçilere göstermiş olduğu hassasiyetten dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.