Muş Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Malazgirt’te kırtasiye malzemesi dağıtımı

MUŞ’UN MALAZGİRT İLÇESİNE BAĞLI DANIŞMENTGAZİ MAHALLESİ MUHTARLIĞI İLE ADANA ÇUKUROVA TOROS MAHALLESİ MUHTARLIĞI ARASINDA OLUŞTURULAN ‘KARDEŞLİK’ KÖPRÜSÜ KAPSAMINDA KIRTASİYE MALZEMESİ DAĞITIMI YAPILDI.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Malazgirt’te kırtasiye malzemesi dağıtımı
95 views
03 Ekim 2021 - 13:10
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Muş’un Malazgirt ilçesine bağlı Danışmentgazi Mahallesi Muhtarlığı ile Adana Çukurova Toros Mahallesi Muhtarlığı arasında oluşturulan ‘kardeşlik’ köprüsü kapsamında kırtasiye malzemesi dağıtımı yapıldı.

Danışmentgazi Mahallesi Muhtarı Hasan Başaran ve Adana Çukurova Toros Mahallesi Muhtarı Sibel Polat tarafından kurulan ‘kardeş mahalle’ dayanışması meyvelerini vermeye başladı. Toros Mahallesi Muhtarı Sibel Polat ve Toros Mahallesi sakinlerinin kardeş mahallelerine yolladıkları kırtasiye malzemeleri, Danışmanetgazi Mahalle Muhtarlığını ziyaret eden çocuklara hediye ediliyor.

Danışmentgazi Mahallesi Muhtarı Hasan Başaran, kardeş mahalle oldukları Toros Mahallesi Muhtarı Sibel Polat ve mahalle sakinlerinin gönderdikleri kırtasiye malzemelerini muhtarlık ofisini ziyarete gelen tüm öğrencilere hediye ettiğini belirterek, “Kardeş muhtarlığımız olan Toros Mahallesi Muhtarı Sibel Polat ve Toros Mahallesi sakinlerine gönderdikleri kırtasiye malzemeleri için çok teşekkür ediyorum. Çocuklarımızın sağlıklı birey olarak yetişmelerini son derece önemli buluyoruz. Bu nedenle her zaman muhtar olarak eğitime ayrı bir özen göstermekteyiz. Çocuklarımıza dağıtmak için kardeş mahallemiz olan Toros Mahallesi Muhtarı Sibel Polat ve mahalle sakinleri bize kırtasiye malzemesi yolladılar. Bizde muhtarlığımızı ziyarete gelen öğrencilerimize kırtasiye malzemesi hediye ediyoruz. Kardeş mahallemiz muhtarı ve sakinlerine çok teşekkür ediyoruz” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.