Muş Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Muş ve Erzurum belediyelerinden örnek dayanışma

MUŞ BELEDİYESİ VE ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, VATANDAŞLARIN HİZMET BEKLENTİLERİNİ KARŞILAMAK İÇİN ORTAK HAREKET EDEREK, BU GİRİŞİMLERİYLE DAYANIŞMA ÖRNEĞİ SERGİLİYORLAR. BU KAPSAMDA MUŞ’A GELEN ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI MEHMET SEKMEN, ÇEŞİTLİ TEMASLARDA BULUNDU.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Muş ve Erzurum belediyelerinden örnek dayanışma
192 views
02 Kasım 2020 - 14:50
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Muş Belediyesi ve Erzurum Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların hizmet beklentilerini karşılamak için ortak hareket ederek, bu girişimleriyle dayanışma örneği sergiliyorlar. Bu kapsamda Muş’a gelen Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, çeşitli temaslarda bulundu.

Belediye Başkanı Feyat Asya, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’i ağırladı. Alparslan 2 Barajından temin edilecek içme suyu projesi öncesi mevcut su sorununa geçici çözüm üretmek adına ortak hareket eden Başkan Asya ve Başkan Sekmen, her iki belediyenin teknik ekipleri ile Soğucak köyündeki içme suyu kaynağının olduğu bölgede incelemelerde bulundu. Ziyaret ve incelemeler sırasında AK Parti Muş İl Başkanı Rahmetullah Yaktı da heyete eşlik etti.

Buradaki değerlendirmenin ardından kasım ayı meclis toplantısının gerçekleştirildiği Porsor Ana Kadın Kültür ve Eğitim Merkezini ziyaret eden heyet, meclis üyelerini selamlayarak çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Başkan Asya, daha sonra tarihi hizmet binasında ağırladığı Başkan Sekmen’e görev süresi içerisinde şehre kazandırılan projeler hakkında bilgi verdi. Şehrin gelişimine katkı sağlayacak projelerin ele alındığı ziyarette ortak hareket edilerek çözülebilecek konular belirlenerek gerekli adımlar istişare edildi.

Karşılıklı hediye takdiminin ardından Başkan Asya, uğurlama sırasında tarihi hizmet binasının girişinde sergilenen Lale Vadisi Parkı, Göletli Park, Şehirlerarası Otobüs Terminali projelerinin maketleri üzerinden Başkan Sekmen’i bilgilendirdi.

Belediye ziyareti sonrası Başkan Asya ve Başkan Sekmen, teknik personellerle sahada incelemelerde bulundu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.